UAB Geodezinis standartas

2005 m. įkurta UAB “Geodezinis standartas” jau daug metų sėkmingai bendradarbiauja su įmonėmis, kurių specializacija – inžinerinių tinklų statyba (magistraliniai ir skirstomieji dujotiekiai, elektros tiekimo linijos, kanalizacijos ir vandentiekio sistemos ir pan.). Per šiuos metus,  dirbdami tiek su įmonėmis, tiek su privačiais klientais sudarėme prioritetų sąrašą, be kurio neįmanomas sėkmingas bendradarbiavimas:

 1. Operatyvumas – šiais laikais niekas nemėgsta ilgai laukti, todėl gavus užsakymą, tą pačią dieną pradedame mums pavestus darbus.
 2. Profesionalumas – nesame naujokai. Šioje srityje dirbame daugiau nei 10 metų, tad drąsiai save galime vadinti profesionalais ir užtikrinti kvalifikuotų specialistų pagalbą.
 3. Kokybė ir tikslumas – tam, kad pasiekti aukščiausia lygį, neužtenka vien tik gero specialisto, reikalingi ir geri, patikimi įrankiai. Mes naudojame tik aukščiausio lygio matavimo instrumentus bei naujausią programinę įrangą.
 4. Požiūris į klientus – neskirstome klientų į didelius ar mažus, svarbius ar mažiau svarbius, todėl kiekvienas pas mus yra laukiamas ir gerbiamas.
 5. Garantija – tai užtikrinimo priemonė. Mes labai rimtai žiūrime į savo atliekamus darbus, tad esant bent mažiausiai abejonei viskas yra tikslinama tą pačią minutę.
 6. Kaina – ne paslaptis, kad kainos kriterijus turėtų atsidurti pirmoje vietoje, todėl esame pasirengę Jums pasiūlyti tikrai konkurencingas kainas.
 7. Lankstumas – visada prisitaikome prie kliento poreikių: atvykstame jam patogiu laiku, konsultuojame, patariame.

Keletas mūsų darbų

 • Biodujų trasa nuo Kazokiškių savartyno iki Vievio katilinės.
 • Vilniaus senamiesčio dujotiekio rekonstrukcija.
 • Toponuotraukos saulės jėgainių įrengimui: Mockėnų k. Alyvų g.11, Užubalių k. Senasis Ukmergės kel. 47, Vilnius.Pylimėlių g. 2, Vilnius.Kirtimų g.49a.
 • Toponuotraukos daugiabučių namų ir mokyklų renovacijos projektams rengti: J. Basanavičiaus g. 6a, Birštonas. Vytauto g. 13, Lazdijai. Dariaus ir Gireno g. 69, Vilnius. Pergalės g. 22, Vilnius. Švitrigailos g. 11e, Vilnius. Žemynos g. 14, Vilnius. Pašilaičių g. 13, Vilnius. Laisvės pr. 53, Vilnius. Ateities g. 28, Vilnius.
 • Toponuotraukos Lazdynėliu mikro rajono daugiabučių namų statybos projektų rengimui.
 • 65ha toponuotrauka Didžiūjų ir Mažūjų Gulbinų detalaus plano rengimui.
 • IKEA inžinerinių tinklų išpildomosios geodezinės nuotraukos.
 • Intermodalinio terminalo Vilniaus viešajeme logistikos centre inžinerinių tinklų išpildomosios geodezinės nuotraukos ir kadastrinių matavimo bylos.
 • Vilniaus energijos inžinerinių tiklų rekonstrukcijos išpildomosios geodezinės nuotraukos.
 • 6 metus vykdome AB“Lietuvos dujos“ nekilnojamo turto objektų kadastrinius matavimus.